Hakkımızda

Hakkımızda

2022 yılında kendini başarılı nesiller yetiştirmeye adamış eğitim gönüllülerinin imzası ile kurulan Biz Akademi Özel Öğretim Kursu ile karşınızda olmanın mutluluğunu ve gururunu yaşamaktayız. “Zirveye Giden Yolda BİZ sizinleyiz.”

Biz Akademi’de temel eğitim felsefemiz; gelecek nesillerin mutluluğu için önce sevgi ve güven aşılamak, sonra ilgi ve şefkatle yoğrulmuş başarıya odaklanan öğrenciler yetiştirmektir.

Bu anlayış çerçevesinde öğretim merkezimizde; eğitim sisteminin monotonluğundan, baskısından ve ezber anlayışından uzak, sevgi ve saygı çerçevesinde disiplin ile kuşatılmış bir öğretim ortamı oluşturduk.

Öğrencilerin bireysel farklılıklarının dikkate alındığı bu güzel ortamda düşünen, öğrenmeyi öğrenen, araştıran, soran, sorgulayan, özgüveni yüksek, milli ve manevi değerlerine sahip başarılı saygın örnekler oluşturmak amaçlanmaktadır.

Biz mutlu bir aileyiz, ailemize yüzlerce başarılı öğrenci ekleyerek büyüyoruz. Mutluluğumuzu öğrencilerimizin başarılarından alıyoruz. Sizlerin de bu başarının bir parçası olup, mutluluğumuza ortak olmanızı istiyoruz. Yüzlerce öğrenciyi hedefleriyle buluşturacağına inanan idealist eğitim kadrosuyla Biz Akademi’nin bir ferdi olmak da bizim için en büyük mutluluk ve gurur kaynağıdır.

Hakkımızda